Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Ruch S.A.

  • Annopol 17a, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ruch S.A.

Annopol 17a

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za terminową dostawę do klientów

  • Wsparcie procesów łańcucha dostaw poprzez: ścisłą współpracę z działem sprzedaży, magazynami i firmami transportowymi

  • Planowanie i optymalizacja tras logistycznych

  • Tworzenie analiz i zestawień: wydajnościowych, jakościowych i kosztowych

  • Tworzenie harmonogramu oraz koordynacja pracy zespołu przewoźników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze logistyki lub zarządzania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu SAP

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. karta sportowa, prywatne ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji

  • Pełną wyzwań pracę w firmie będącej członkiem dużej grupy kapitałowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Ruch S.A.

RUCH S.A. należy do Grupy Kapitałowej Polskiego Koncernu Naftowego Orlen S.A. W związku z nową strategią rozwoju, przed Spółką stoi wiele wyzwań w obszarze sprzedaży detalicznej, logistyki, sprzedaży prasy oraz e-commerce. RUCH S.A. od początku swojego istnienia zajmował się sprzedażą prasy drukowanej. Obecnie na bazie sieci około 1300 własnych punktów Spółka rozwija sprzedaż gazet i czasopism, towarów szybko zbywalnych, artykułów spożywczych oraz przekąsek, a także zapewnia dostęp do usług takich jak nadawanie i odbiór Paczki w RUCHu, płatności rachunków czy usługi finansowe. RUCH działa na terenie całej Polski, obsługując każdego dnia miliony klientów. Firma dostarcza prasę do ponad 16.000 sklepów sieci handlowych oraz indywidualnych punktów prasowych.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji klikając w przycisk APLIKUJ