Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

IOW TRADE Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • ZADANIA:

  • Koordynacja i organizowanie transportów drogowych od dostawców z terenu UE

  • Koordynacja i organizowanie transportów morskich i kolejowych - import z Chin, export poza UE

  • Dokładne monitorowanie i aktualizacja w systemie terminów przesyłek

  • Przygotowanie i nadzór nad obiegiem dokumentacji wymaganej przy odprawach celnych

  • Kontrola i optymalizacja kosztów transportu, negocjacje warunków współpracy z dostawcami usług transportowych

  • Weryfikacja ofert firm przewozowych i spedycyjnych

  • Kontakt i współpraca z agencjami i urzędami celnymi, partnerami zagranicznymi

  • Współpraca z działem handlowym, księgowością i magazynem

  • Sprawne kalkulowanie kosztów transportu na potrzeby działu handlowego

  • Przygotowywanie deklaracji o preferencyjnym pochodzeniu towarów

  • Kontrola płatności, zaliczek do dostawców

  • Kontrola i aktualizacja kodów CN

Nasze wymagania

  • WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie organizacji i koordynowania transportów

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość przepisów prawa celnego

  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność i dokładność w wykonywanej pracy

To oferujemy

  • OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Przyjazną atmosferę pracy i swobodę działania

  • Pakiet ubezpieczenia medycznego oraz kartę multisport (po okresie próbnym)

O nas

Firma IOW TRADE Sp. z o.o. należy do GRUPY IOW działającej w Polsce od 1993 roku. Oferujemy podzespoły do budowy maszyn mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych, czołowych światowych producentów. Ponad 25 letnia obecność na rynku zaprocentowała stworzeniem silnego oraz profesjonalnego zespołu inżynierów, który gwarantuje pomoc przy doborze oferowanych przez nas komponentów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań.