Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki

"PILOT INTERNATIONAL" sp. z o.o. sp.k

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizowanie wysyłek oraz dostaw towarów (transport drogowy, morski, lotniczy),

  • selekcję i dobór podwykonawców,

  • kontrolę i optymalizację kosztów związanych z obsługą logistyczną zamówień,

  • współpracę z magazynami logistycznymi w kraju i za granicą,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów transportowych,

  • nadzór nad przebiegiem procesu obsługi w magazynie operatora.

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie,

  • doświadczenie w obsłudze transportów międzynarodowych lub pokrewnych dziedzinach logistyki,

  • ustalanie priorytetów zadań oraz odpowiedzialność za podejmowane działania,

  • komunikatywność, otwartość na nowe rozwiązania.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • wsparcie w procesie wdrożenia,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • bezpłatną siłownię na terenie firmy,

  • wyjazdy integracyjne organizowane w kraju oraz za granicą.

O nas

Pilot International is a company with over 20 years of experience in import and export of FMCG products. The company specializes in trade of internationally recognized brands, such as: Milka, Kinder, TUC, Lipton, Nescafe, Gillette, Palmolive, etc.

Excellent logistics facilities allow us to have a high frequency of transactions and a quick rotation of goods. Modern warehouse located in Central Europe, various forms of transport and additional services, such as labeling, repackaging, comprehensive cooperation with customs agencies help us to adapt solutions to companies different needs.

As a result of the know-how and because of many relationships developed through the years, we have built a network of trade contacts all over the world, which allows us to deliver products at competitive prices.