Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

BEKO S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów B2B

  • Analiza zapotrzebowania towarów

  • Weryfikacja fizyczna i elektroniczna dokumentów zwrotnych potwierdzających dostawy do klientów oraz ich archiwizacja

  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem rotacji towarów

  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz fabrykami w celu zapewnienia ciągłości dostaw

  • Tworzenie oraz przetwarzanie aktualnych raportów i analiz danych na potrzeby podejmowanych decyzji

  • Aktywny udział przy optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu SAP moduł SD

  • Doświadczenie zawodowe w dziale logistyki/łańcucha dostaw

  • Znajomość branży AGD

To oferujemy

  • Przede wszystkim inspirującą i przyjazną atmosferę!

  • Pracę w międzynarodowym i otwartym środowisku pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Prywatna opieka medyczna VIP

  • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej

  • Ubezpieczenia na życie

  • Dofinansowanie szkoleń i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

BEKO S.A.

Beko to międzynarodowy producent urządzeń AGD należący do Grupy Arçelik oraz Globalny Partner Premium klubu FC Barcelona. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich siedmiu lat. Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na wielu rynkach europejskich, w tym w Polsce.

Przewiń do profilu firmy