Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

BEKO S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów B2B
  • Analiza zapotrzebowania towarów
  • Weryfikacja fizyczna i elektroniczna dokumentów zwrotnych potwierdzających dostawy do klientów oraz ich archiwizacja
  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem rotacji towarów
  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz fabrykami w celu zapewnienia ciągłości dostaw
  • Tworzenie oraz przetwarzanie aktualnych raportów i analiz danych na potrzeby podejmowanych decyzji
  • Aktywny udział przy optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Znajomość systemu SAP moduł SD
  • Doświadczenie zawodowe w dziale logistyki/łańcucha dostaw
  • Znajomość branży AGD

To oferujemy

  • Przede wszystkim inspirującą i przyjazną atmosferę!
  • Pracę w międzynarodowym i otwartym środowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwo w bardzo ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Prywatna opieka medyczna VIP
  • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej
  • Ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie szkoleń i inne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Beko to międzynarodowy producent urządzeń AGD należący do Grupy Arçelik oraz Globalny Partner Premium klubu FC Barcelona. W ofercie Beko znajdują się linie małego i dużego sprzętu AGD. Beko to druga co do wielkości marka w Europie w sektorze produktów AGD i najszybciej rozwijająca się marka na całym rynku europejskim w okresie ostatnich siedmiu lat. Beko posiada pozycję lidera i jest jednym z najważniejszych graczy na wielu rynkach europejskich, w tym w Polsce.

Specjalista ds. Logistyki, Warszawa