Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

REVOLT ENERGY SPÓŁKA AKCYJNA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów dystrybucyjnych i łańcucha dostaw,

  • opracowywanie harmonogramu dostaw, transportu i realizacji zleceń,

  • kompleksowa obsługa firmy w zakresie organizacji transportu towarów,

  • przygotowywanie zleceń transportowych,

  • bieżąca współpraca z przewoźnikami, kierowcami i operatorami logistycznymi,

  • nadzór nad poprawnością systemową,

  • budowanie relacji i utrzymanie wysokiego poziomu komunikacji z dostawcami towarów i usług oraz klientami,

  • współprace z innymi działami celem zapewnienia najwyższego poziomu realizacji instalacji, obsługi Klienta oraz rozwoju Spółki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu logistycznym,

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w Dziale Logistyki,

  • gotowość do poszerzania wiedzy,

  • samodzielność w działaniu i wielozadaniowość,

  • dokładność, rzetelność i terminowość,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • stałe wynagrodzenie,

  • prace w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Grupa Kapitałowa Blachotrapez jest jednym z największych producentów pokryć dachowych w Polsce i Europie, zatrudniającym obecnie ponad 1000 pracowników i posiadającym oddziały produkcyjne w kilku europejskich krajach. Blachotrapez na przestrzeni 50 lat działalności przeszedł drogę od prywatnego przedsiębiorstwa do międzynarodowej korporacji. Łączymy nasze bogate doświadczenie i precyzję z ogromną pasją i chęcią ciągłego rozwoju, dzięki temu możemy wyznaczać nowe standardy w branży.

Działamy już nie tylko w pokryciach dachowych, ale również w branży odnawialnych żródeł energii.

Revolt Energy to kolejna inwestycja Grupy Blachotrapez. Inwestycja, której motorem napędowym jest najnowsza technologia. Łącząc wiedzę ekspertów, wieloletnie doświadczenie i wykorzystując posiadane zasoby - już teraz wyznaczamy rewolucyjne standardy w branży fotowoltaiki

W naszym zespole cenimy ludzi, pobudzamy ich do otwartości oraz doceniamy kreatywność. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji z podaniem wybranej miejscowości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Przesłanych CV nie zwracamy. Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą