Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. logistyki

Calz Polska sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • awizacja i organizacja transportu na Niemcy, Polskę i Czechy na podstawie estymacji przygotowywanych zamówień
  • stały kontakt i współpraca z przewoźnikami
  • tworzenie dokumentów dostaw w programie SAP i transferowanie ich do programu WMS
  • ciągłe monitorowanie w systemie WMS czynności logistycznych, terminowości przygotowywanych zamówień
  • koordynowanie dostaw na magazynie
  • weryfikowanie rozbieżności systemowych i bieżące ich wyjaśnianie
  • ciągły kontakt z Działem Logistyki we Włoszech
  • weryfikowanie jakości i terminowości otrzymanych zwrotów
  • tworzenie raportów i analiz
  • stała współpraca z Działem Obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad funkcjonowania magazynu
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • wiedza na temat kontroli kosztów oraz analiz wskaźników KPI
  • znajomość systemu SAP (mile widziana)
  • zdolność analitycznego myślenia, swoboda w pracy z liczbami i Excel'em
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dyspozycyjność i otwartość na podróże służbowe – praca w Bolesławcu i Warszawie

To oferujemy

  • chcemy byś został/a z nami na dłużej, więc oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • z racji tego, że pracujemy w międzynarodowym środowisku to będziesz miał/a możliwość skorzystania z kursu języka angielskiego
  • kartę lunchową, którą możesz wykorzystywać w wielu punktach gastronomicznych oraz w sklepach
  • pakiet medyczny, które obejmuje szeroki zakres wizyt specjalistycznych, badań diagnostycznych oraz opiekę stomatologiczną
  • atrakcyjną zniżkę na zakupy we wszystkich naszych sklepach (Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi UOMO, Tezenis, Falconeri)
  • lubisz aktywność fizyczną? u nas otrzymasz możliwość skorzystania z karty Multisport
  • środowisko sprzyjające wymianie doświadczeń – po dołączeniu do zespołu wprowadzimy Cię w tajniki pracy w Calzedonia Group, a na co dzień możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera zespołu oraz bardziej doświadczonych współpracowników
  • przyjazną atmosferę pracy, brak określonego dress code

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • opieka stomatologiczna
  • brak dress code’u
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników

Calz Polska sp. z o.o.

CALZ POLSKA to część włoskiej grupy Calzedonia Group, której sercem jest sieć ponad 150 tętniących życiem sklepów – Calzedonia, Intimissimi, Intimissimi Uomo, Tezenis oraz Falconeri. Każda z pięciu marek jest wyjątkowa i w swoich kolekcjach odzwierciedla połączenie komercyjnej wizji, trendów i kreatywności. Każdego dnia dbamy o naszych Klientów dostarczając im najwyższej jakości bieliznę oraz odzież, stawiając na indywidualną obsługę klienta. Nasze produkty dzięki włoskiemu DNA i unikatowemu designowi trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Jesteśmy przekonani, że firma może osiągać swoje cele wyłącznie wtedy, kiedy naprawdę ceni swoich pracowników i pomaga im zrealizować w pełni ich potencjał.

Zdobądź pracę w stylu CALZ!

Szukamy właśnie Ciebie!

Specjalista ds. logistyki, Warszawa