Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Decathlon sp. z o.o.

Geodezyjna 76

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zbudowanie i wdrożenie Strategii Logistycznej z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami,

  • planowanie sezonu transportowego,

  • zabezpieczenie wszystkich aktywności transportowych,

  • konfiguracja i optymalizacja operacji z dostawcami logistycznymi,

  • gwarantowanie przestrzegania budżetu i kontrola kosztów,

  • zapewnienie wiarygodnych danych w wewnętrznych systemach IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie z zakresu zarządzania produkcją, logistyką lub transportem,

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim (min. B2+),

  • umiejętności negocjacyjne,

  • umiejętności zarządzania projektami,

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • pełny pakiet szkoleń - chcemy, abyś dobrze poznał naszą organizację,

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności, premię miesięczną i kwartalną, akcjonariat pracowniczy, sharing (dzielenie się zyskiem firmy),

  • liczne benefity (tj. zniżki na produkty Decathlon, pakiet opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do sportu, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, bony świąteczne),

  • możliwość wielopoziomowego rozwoju,

  • indywidualną ścieżkę rozwoju z wybranymi przez Ciebie szkoleniami,

  • możliwość uzyskania podwyżki rocznej za osiągnięte wyniki,

  • częste integracje działowe (sport i rozrywka).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Do głównych zadań na tym stanowisku będzie należało zagwarantowanie dostępności naszych komponentów i produktów końcowych przy zachowaniu najlepszego poziomu obsługi i cen oraz rozwój sieci partnerów logistycznych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za całość operacji logistycznych (transport, obsługa celna i magazynowanie).

Informacje dodatkowe:

  • miejsce pracy: Warszawa (Targówek),

  • sporadyczne podróże służbowe w Polsce (głównie) i za granicą,

  • rozmowa rekrutacyjna odbędzie się w języku angielskim.

Nadaj nowy bieg swojej karierze - wzmocnij naszą drużynę!

Decathlon to międzynarodowa sieć sklepów, pełna pasjonatów i innowacyjnych produktów. Jesteśmy liderem na rynku sportowym w Polsce, a naszym celem jest „umożliwienie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści wynikających z uprawiania sportu”.

Przewiń do profilu firmy