Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Cargill Poland Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie dostaw w oparciu o uzgodnione z klientami harmonogramy i prognozy;

  • Kontakt z agencjami celnymi, Inspekcją Weterynaryjną, klientami, transportem;

  • Informowanie klientów o statusie zamówienia, fakturach, saldach kontraktów i innych informacjach potrzebnych do zakończenia sprzedaży;

  • Koordynowanie transportu produktów (materiały sypkie) w Polsce oraz zagranicą;

  • Realizowanie strategii obsługi klienta;

  • Usprawnianie procesów biznesowych mających na celu optymalizację kosztową i zwiększenia wydajności.

Nasze wymagania

  • Dyplom licencjata w dziedzinie pokrewnej lub równoważne doświadczenie.

Mile widziane

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowana branża rolnicza;

  • Doświadczenie w koordynowaniu różnego rodzaju transportów (kolejowego, drogowego);

  • Doświadczenie i wiedza w zakresie importu / eksportu towarów spożywczych;

  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Język angielski - biegły;

  • Język rosyjski, ukraiński lub niemiecki - będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra znajomość Excel.

To oferujemy

  • W zamian za Twoją pracę i zaangażowanie, dostarczymy Ci możliwość rozwoju Twoich talentów w dynamicznym, międzynarodowym środowisku. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość zawodowego rozwoju w jednej z największych prywatnych korporacji na świecie.

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • bony żywieniowe

    Cel pracy i wpływ

    Specjalista ds. logistyki będzie wsparciem w logistycznym procesie obsługi klienta. Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyć w optymalizacji i monitorowaniu wysyłki i zwrotów towarów, w tym w przetwarzaniu złożonych zamówień od klientów i rozwiązywaniu problemów związanych z zamówieniem lub dostawą.

    Chcesz budować lepszą, bardziej zrównoważoną przyszłość i rozwijać karierę? Dołącz do globalnego zespołu firmy Cargill liczącego 155 000 pracowników z zaangażowaniem stosujących bezpieczne, odpowiedzialne i zrównoważone sposoby żywienia świata. Jest to stanowisko w biznesie Agriculture Supply Chain firmy Cargill, którego rolą jest skuteczne łączenie klientów z branży rolnej z żywnością, paszami i branżą.

    Przewiń do profilu firmy