Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

BAKALLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Fabryczna 5

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa logistyczna bieżących zleceń klienta

  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych

  • Weryfikacja sald paletowych

  • Współpraca z operatorami logistycznymi

  • Obsługa zleceń transportowych – kraj i eksport

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Wykonywanie operacji magazynowych

  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi

  • Nadzór nad dokumentami dotyczącymi wysyłek w transporcie międzynarodowym

  • Współpraca z operatorami logistycznymi i firmami spedycyjnymi

  • Znajomość Incoterms i zasad funkcjonowania transportu międzynarodowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – mile widziane logistyczne

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Wychodzenie z inicjatywą, otwarta komunikacja, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość systemów klasy ERP (mile widziany SAP)

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji

  • Stabilne warunki zatrudnienia i przyjazną atmosferę

  • Otwartą komunikację

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne