Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Logistyki

BEKO S.A.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BEKO S.A.

Puławska 366

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień klientów B2B

  • Analiza zapotrzebowania towarów

  • Weryfikacja fizyczna i elektroniczna dokumentów zwrotnych potwierdzających dostawy do klientów oraz ich archiwizacja

  • Kontrola stanów magazynowych pod kątem rotacji towarów

  • Ścisła współpraca z działem handlowym oraz fabrykami w celu zapewnienia ciągłości dostaw

  • Tworzenie oraz przetwarzanie aktualnych raportów i analiz danych na potrzeby podejmowanych decyzji

  • Aktywny udział przy optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane logistyczne

  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w dziale logistyki/łańcucha dostaw

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem aplikacji Excel)

  • Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znakomite umiejętności komunikacyjne

  • Chęć nauki i samorozwoju

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP moduł SD

  • Znajomość branży AGD

To oferujemy

  • Pracę w przyjaznym, międzynarodowym i otwartym środowisku

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Dofinansowanie szkoleń – Ty wybierasz, jakich!

  • Elastyczny czas pracy oraz tryb hybrydowy

  • Prywatną opiekę medyczną VIP

  • Ubezpieczenie w podróży zagranicznej

  • Ubezpieczenie na życie

  • Lekcje języka angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • ubezpieczenie w podróży zagranicznej