Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Devire

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będącej producentem sprzętu elektroniki użytkowej i sprzętu gospodarstwa domowego poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie transportów, w tym międzynarodowych,

  • Kontrola stanów magazynowych,

  • Wystawienie faktur oraz sprawdzanie poprawności rozliczeń według norm,

  • Bieżąca komunikacja dot. obsługiwanych faktur,

  • Poprawne i terminowe rozliczanie kosztów,

  • Tworzenie raportów,

  • Utrzymanie kontaktu z klientem,

  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 letnie doświadczenie w dziale logistyki i środowisku międzynarodowym,

  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami międzynarodowymi również spoza Europy,

  • Swobodna komunikacja w j. angielskim,

  • Doświadczenie w koordynowaniu prawidłowego obiegu dokumentacji,

  • Proaktywne nastawienie na współpracę z zespołem i efektywną współpracę z klientem,

  • Mile widziana znajomość progamu SAP.

Pracodawca oferuje

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dogodną lokalizację (Warszawa - Ursynów),

  • Atrakcyjny pakiet benefitów,

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie - TOP 3 producentem telewizorów na świecie.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy