Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

Nickal sp. z o.o.O firmie

Nickal sp. z o.o.

Marywilska 26

Białołęka

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie i wsparcie procesu realizacji dostaw
  • Stały kontakt z partnerami logistycznymi i koordynacja procesu logistycznego
  • Wprowadzenie zamówień do systemu WF-MAG
  • Udział w procesie reklamacyjnym
  • Uporządkowanie i archiwizacja dokumentów logistycznych
  • Udział w okresowych inwentaryzacjach magazynu
  • Wsparcie operacyjne Kierownika Logistyki

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki i administracji
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Mile widziana znajomość programu WF-MAG
  • Bardzo dobre praktyczne wykorzystanie w codziennej pracy programów pakietu MS Office
  • Samodzielności w działaniu, analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy
  • Kreatywność, determinacja w działaniu, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Uczciwość, odpowiedzialność i etyczna postawa

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym Zespole opartą na szacunku, profesjonalizmie, samodzielności i wzajemnej życzliwości.
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Możliwość szybkiego rozwoju kariery zawodowej
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie zawsze na czas oraz
  • Plan wdrożenia

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

Partnerstwo, Dystrybucja i Innowacja to trzy filary pozwalające realizować działania naszej firmy, które traktujemy jako misję. Dzięki temu oferujemy naszym klientom ważne dla nas wartości: profesjonalizm, praca zespołowa, zaangażowanie i lojalność.

Poszukujemy rozwiązań biznesowych, które dla wszystkich stron będą zyskowne i atrakcyjne co pozwala budować obustronny szacunek w relacjach pomiędzy firmą a klientem. Wierzymy, że rozwijanie i wzmacnianie innowacyjności tworzy pozytywny wpływ i wspólną wartość w budowaniu długofalowej współpracy z naszymi partnerami.

Specjalista ds. Logistyki, Marywilska 26, Białołęka, Warszawa