Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

SOURCEBYNET POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Poleczki 23
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

SOURCEBYNET POLAND sp. z o.o.

Poleczki 23

Warszawa

Opis stanowiska:

  • Praca stacjonarna, koordynacja procesów związanych z administracją i logistyką w języku angielskim, bieżąca komunikacja z partnerami w ramach obsługi zamówień e-commerce i stacjonarnych.

Oczekiwane:

  • bez granicy wiekowej;
  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność;
  • znajomość języka angielskiego;
  • robocza biegłość w obsłudze aplikacjach biurowych,
  • doświadczenie w handlu /eksporcie / logistyce.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie po okresie próbnym, praca w niewielkim zgranym zespole.

Zapraszamy kandydatów do kontaktu telefonicznego.

CV prześlij za pomocą funkcji „APLIKUJ”.

Ogłoszenie archiwalne