Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MOYA SIEĆ STACJI PALIW

    Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci stacji paliw w Polsce. Pierwszą stację uruchomiliśmy w 2009 roku, obecnie posiadamy już ponad 160 obiektów. Wyróżnia nas wszechstronna, stale rozwijająca się oferta obejmująca m.in. koncept gastronomiczny CAFFE MOYA, ulepszony diesel ON MOYA POWER, program flotowy MOYA FIRMA. W trosce o naszych Klientów, wprowadzamy atrakcyjne promocje, realizujemy ogólnopolskie działania marketingowe, oferujemy program lojalnościowy MOYA VIP.

    Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem, które wyznaczają nowe trendy,
    chcą zainwestować w swój rozwój i Firmy
    mają w sobie charyzmę wyznaczania nowych kierunków rozwoju

    Podejmij wyzwanie i odpowiedź na poniższą ofertę rekrutacyjna!!!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się spółce handlowej,
    • prywatną opiekę medyczną,
    • atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia,
    • stałą pracę w stabilnej firmie,
    • miłą atmosferę oraz dobre warunki pracy.

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie i realizacja zamówień,
    • kontrolowanie stanów magazynowych,
    • planowanie dostaw oraz kontrola ich realizacji,
    • współpraca z podległymi kierowcami,
    • rejestrowanie danych w systemie oraz raportowanie.

    Wymagania:

    • min. 2 lata doświadczenia w branży transportowo-logistycznej,
    • samodzielność i dobra organizacja pracy,
    • komunikatywność i skrupulatność,
    • umiejętność pracy w zespole,
    • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych oraz pod presją czasu,
    • sprawna obsługa komputera,
    • preferowane wykształcenie wyższe na kierunku logistyka,
    • mile widziana znajomość zagadnień SENT.

    Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem
    w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
    za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

    Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

    ANWIM S.A. ul. Ordona 1A, 01-237 Warszawa.