Ta oferta pracy jest nieaktualna od 132 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. logistyki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 11.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z naszych spółek Cabroz świadcząca usługi w branży logistycznej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje
    Miejsce pracy:Warszawa

    Pracując na stanowisku Specjalisty ds. logistyki będziesz odpowiedzialny za organizowanie i zarządzanie procesami logistycznymi w kraju i poza jego granicami.

    Zadania dla Ciebie:

    • Organizowanie i zarządzanie procesami logistycznymi,
    • Planowanie załadunków na auta, ustalanie terminów oraz zarządzanie czynnościami transportowymi, kontrola terminowości,
    • Prowadzenie i kontrolowanie rejestru zleceń,
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,
    • Analiza, kontrola i utrzymanie odpowiednich poziomów stanów magazynowych,
    • Wprowadzanie danych do systemów informatycznych,
    • Dbanie o zaopatrzenie magazynu w materiały i półprodukty,
    • Monitorowanie i kontrolowanie terminowości dostaw,
    • Kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi,
    • Monitorowanie zamówień oraz problemów z zaopatrzeniem.

    Oczekujemy od Ciebie:

    • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (wymagany w codziennej pracy w mowie i piśmie – warunek konieczny),
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • Bardzo dobra znajomość zagadnień logistycznych,
    • Doświadczenie w pracy w dziale logistyki,
    • Umiejętność analitycznego myślenia,
    • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz komunikacyjne,
    • Umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie oraz nadawania priorytetów,
    • Umiejętność rozwiązywania problemów.

    Mamy dla Ciebie:

    • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Szkolenia,
    • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,
    • Prywatną opiekę medyczną oraz pakiet sportowy,
    • Wiele okazji do integracji,
    • Owoce w pracy każdego dnia,
    • Pyszną kawę 😉