Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-06-21

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie sprawnego przepływu towarów do Klientów firmy
    • koordynowanie i realizowanie procesów magazynowania i dystrybucji
    • zapewnienie prawidłowości danych w systemie SAP
    • przygotowywanie raportów (monitorowanie i analizowanie kluczowych wskaźników)
    • zarządzanie środkami technicznymi wykorzystywanymi w procesach logistycznych i transportowych
    • organizowanie pracy Dostawców

    Wymagania:

    • znajomość pakietu MS Office
    • znajomość systemu SAP
    • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
    • sumienność, zaangażowanie

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w systemie 2-zmianowym
    • Dofinansowanie do pakietu socjalnego
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
    • Przyjazną atmosferę w pracy