Ta oferta pracy jest nieaktualna od 74 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana
    w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz
    Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług,
    który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

    www.goldmanrecruitment.pl
    Dla naszego Klienta, jednej z największych firm zajmujących się produkcją części dla przemysłu samochodowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. 180731/4501

    Opis stanowiska:

    • zapewnienie materiału do produkcji w oparciu o system SAP,
    • optymalizacja stanów magazynowych,
    • stały monitoring zapasów,
    • nadzór nad przepływem komponentów u podwykonawców,
    • doskonalenie procesów zamawiania, przepływu materiału, planowania produkcji i dostaw,
    • przeprowadzanie procesów reklamacyjnych z dostawcami.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej lub z branży motoryzacyjnej, będzie dodatkowym atutem,
    • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienna swobodną komunikację, język niemiecki będzie dodatkowym atutem,
    • znajomość MS Office (w szczególności Excel),
    • znajomość systemu SAP będzie stanowiło dodatkowy atut.

    Oferta obejmuje:

    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,
    • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)       ​
    Ważne: osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.