Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Custom Sp. z o.o.O firmie

4 5005 000 brutto / mies.
  • Czerska 8/10, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Custom Sp. z o.o.

Czerska 8/10

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie procesów logistycznych.

  • Współpraca z firmą kurierską oraz przewoźnikami.

  • Nadzór nad terminowością i zgodnością dostaw.

  • Obsługa procesów reklamacyjnych.

  • Ewidencja danych w systemie.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i w piśmie.

  • Doświadczenie w pracy w logistyce.

  • Znajomość branży spedycyjno – transportowej.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu w szybko zmieniających się warunkach.

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.

  • Dobra organizacja i umiejętność planowania pracy.

  • Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem, programami biurowymi, narzędziami internetowymi.

Mile widziane

  • Znajomość giełdy transportowej TRANS.

To oferujemy

  • Będziesz częścią młodej, szybko rozwijającej się firmy z wizją, która robi bardzo ekscytujące rzeczy!

  • Będziesz obracał się w towarzystwie najlepszych specjalistów w dziedzinach, których nigdy wcześniej nie słyszałeś (parametryczne projektowanie znasz?) - którzy są również niesamowitymi ludźmi i wspaniałymi współpracownikami.

  • Będziesz rozwijać się osobiście i zawodowo.

  • Twój głos zostanie usłyszany - nie odrzucamy żadnego pomysłu ani założenia bez ich rozważenia.

  • Będziesz sprawiedliwie wynagradzany 4500 – 5000 brutto na umowę o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

TYLKO to innowacyjna, korzystająca z rozwiązań technologicznych firma meblarska założona w 2015 roku w Warszawie. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości mebli do przechowywania, które nasi klienci mogą zaprojektować w najmniejszych szczegółach za pomocą intuicyjnego konfiguratora online i wykorzystującej technologię AR aplikacji Tylko.

Jesteśmy silnie zintegrowanym, międzynarodowym zespołem składającym się z ponad 120 specjalistów z dziedzin takich jak projektowanie, produkcja, IT, marketing, komunikacja czy obsługa klienta.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska

Jako specjalista ds. logistyki będziesz odpowiedzialny za obsługę logistyczną zamówień od momentu wyprodukowania zamówionego produktu do momentu dostawy.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy