Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki Wewnętrznej

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie instrukcji dla pracowników magazynu w obrębie systemów QAD oraz DCIX

  • Definiowanie i administrowanie ustawieniami systemów w zakresie przepływu materiałów wewnątrz zakładu

  • Projektowanie przepływów materiałowych wewnątrz zakładu i definiowanie niezbędnych do tego narzędzi

  • Nadzorowanie i kontrolowanie poprawności procesu inwentaryzacji kroczącej

  • Wspieranie systemowo inwentaryzacji rocznej

  • Tworzenie instrukcji pakowania wyrobów gotowych oraz materiałów

  • Współtworzenie specyfikacji systemów wspomagających pracę magazynu

  • Administrowanie i aktualizacja BOM- ów w systemie QAD

  • Tworzenie marszruty dla procesów produkcyjnych w DCIX oraz QAD

  • Kontrolowanie procesu scrapowania oraz backflushy systemowych

Nasze wymagania

  • 1-2 lata doświadczania na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe  (techniczne, logistyczne lub ekonomiczne)

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

  • Umiejętności analityczne

  • Zdolności komunikacyjne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków)

  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju, współuczestniczenie w budowaniu zakładu, wdrażaniu rozwiązań

  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu

  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

International Automotive Components Polska Sp. z o.o.

International Automotive Components (IAC) jest wiodącym, globalnym dostawcą elementów wyposażenia dla czołowych producentów samochodów osobowych.

IAC wytwarza elementy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne takie jak: deski rozdzielcze, konsole, panele drzwiowe, podsufitki, etc.

W 2014 roku sprzedaż firmy wyniosła 5.9 miliarda dolarów a w 2016 roku 4.9 miliarda dolarów.

IAC Group posiada ponad 50 zakładów produkcyjnych w 19 krajach oraz około 20 centrów projektowych, technicznych i handlowych.

IAC na całym świecie zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, prześlij swoje CV poprzez kliknięcie przycisku “Aplikuj”.