Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Politechnika WrocławskaO firmie

Politechnika Wrocławska

A-1

Wrocław

Wydział Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej poszukuje osoby na stanowisko::

Specjalista ds. logistykiNumer ref.: Nr ref.: SL/W11/12/2020

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację i rozliczenie procesu zakupów aparatury naukowo-badawczej oraz ewidencję składników majątku.

Zakres obowiązków:

  • organizacja, prowadzenie, nadzór, weryfikacja zaopatrzenia w niezbędną aparaturę/produkty, zapewniające sprawne funkcjonowanie Wydziału Podstawowych Problemów Techniki,
  • prowadzenie ewidencji składników majątku (znakowanie, kasowanie, wypisywanie rewersów, nadzór, rozliczanie inwentaryzacji itp.),
  • prowadzenie spraw związanych z naprawami gwarancyjnymi,
  • współpraca z nadrzędnymi komórkami materiałowymi i finansowymi administracji centralnej PWr,
  • użytkowanie i rozliczanie karty płatniczej zgodnie z zasadami PWr,
  • zastępowanie podczas nieobecności specjalisty ds. logistyki,
  • dokonywanie odpraw celnych,
  • dokształcanie się w ramach ustawy Prawo Zamówień Publicznych, oraz ustawy Finanse Publiczne.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne - możliwość identyfikowania, klasyfikacji , nazywania aparatury oraz ekonomiczne – rozliczanie procesu zakupów),
  • znajomość zagadnień dotyczących dyscypliny finansów publicznych,
  • rozumienie zagadnień dotyczących Prawa Zamówień Publicznych,
  • umiejętność obsługi systemów informatycznych, ze wskazaniem systemów zintegrowanych (np. TETA, SAP itp.),
  • mile widziany staż pracy w jednostkach budżetowych,
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność, terminowość, umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej Uczelni,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie CV tylko w j. polskim.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy