Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

  • Targowa 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i odpowiedzialność za dokumenty logistyczne i ich obieg (dokumenty sprzedażowo- magazynowe, dokumenty spedycyjne CMR)

  • Organizowanie transportu drobnicowego, spedycyjnego, morskiego, lotniczego i drogowego

  • Korespondencja z odbiorcami w sprawach dotyczących logistyki

  • Tworzenie i analiza terminów wysyłek

  • Ścisła współpraca z kierownikiem magazynu w zakresie stanów magazynowych wyrobów gotowych oraz z działem VAS (Value Added Services) w celu zapewnienia terminowej realizacji zamówień i ciągłości procesów produkcyjnych

  • Analiza i raportowanie zrealizowanych transportów

  • Odpowiedzialność za procesy logistyczne, wysyłkowe oraz kontakt z kontrahentami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży logistycznej w środowisku międzynarodowym min. rok

  • Znajomość przepisów prawa transportowego i konwencji CMR

  • Praktyczna wiedza w zakresie przygotowywania dokumentów logistycznych oraz organizowania transportu drobnicowego, spedycyjnego, kolejowego, lotniczego i morskiego

  • Umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim- wymóg konieczny

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i samodzielnej organizacji pracy

  • Rozwinięte zdolności analityczne

Mile widziane

  • Wykształcenie kierunkowe: logistyka, transport oraz ekonomia

  • Umiejętność organizowania transportu międzynarodowego poza UE oraz współpracy z Agencją Celną

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie

  • Opieka medyczna

  • Karta sportowa

  • Nielimitowana woda/kawa/herbata

  • Parking

  • Dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

Mask Authority Sp. z o.o. jest szybko rozwijającą się inwestycją typu greenfield. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego produkcja odbywa się przy użyciu nowoczesnego sprzętu w pomieszczeniach typu clean room.

Przewiń do profilu firmy