Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Grupa ENERISO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie harmonogramów realizacji usług oraz planowanie zasobów technicznych i ludzkich potrzebnych do ich realizacji - praca z pojazdami typu śmieciarka, bramowiec, hakowiec

  • Prowadzenie ewidencji pracy kierowców oraz dokumentacji potwierdzającej wykonanie usług i użytkowania sprzętu

  • Koordynowanie pracy kierowców w zakresie wykonywanych zleceń, reagowania na pojawiające się problemy i ich rozwiązywanie

  • Bieżąca obsługa klientów w zakresie realizowanych zleceń

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku (mile widziane w branży gospodarki odpadami)

  • Prawo jazdy kategorii B (kategoria C będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość topografii Wrocławia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy

  • Różnorodny pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Grupa ENERIS

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy