Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynacja łańcucha dostaw w zakresie zarządzania dostawami i zwrotami na urządzenia główne – współpraca z operatorami logistycznymi;

  • planowanie i koordynacja łańcucha dostaw w zakresie zarządzania dostawami i zwrotami w ramach sklepu internetowego – współpraca z operatorami logistycznymi;

  • zarządzanie zwrotami;

  • procesowanie reklamacji;

  • logistyka opakowań- zarządzanie procesami;

  • przygotowanie „packaging” proces dla nowych produktów;

  • optymalizacja procesów logistycznych w powierzonym obszarze.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe w obszarze logistyki;

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;

  • znajomość procesów w zakresie zarządzania dostawami, przepływami towarów, zwrotami;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, a szczególnie Excela;

  • zdolności analityczne;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B1);

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • umiejętność ustalania priorytetów, dbałość o terminowość i jakość wykonywanych zadań.

To oferujemy

  • zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę.

  • elastyczne godziny pracy - pracujemy w modelu hybrydowym. Dzień rozpoczynamy między 7:00 a 10:00.

  • ubezpieczenie grupowe.

  • uczestniczymy w wydarzeniach kulturalnych i sportowych - każdy pracownik posiada kartę przedpłaconą, a zgromadzone na niej środki może przeznaczyć na wydatki związane ze sportem i kulturą.

  • uczymy się angielskiego - raz w tygodniu uczestniczymy w kursie językowym.

  • wdrożenie - przygotowujemy do przyszłych zadań.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

Vorwerk Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Jesteśmy spółką sprzedażową działającą w Grupie Vorwerk – dużej, międzynarodowej firmie zajmującej się sprzedażą innowacyjnych produktów o wysokiej jakości, m.in. urządzeń Thermomix®, odkurzaczy Kobold czy kosmetyków Jafra, w ponad 70 krajach.

Działalność firmy Vorwerk wiąże się z bogatą, 130 letnią historią. Vorwerk Polska działa od 1994 roku, odnosząc przez ostatnie 25 lat kolejne sukcesy. Flagowym produktem Vorwerk Polska jest urządzenie Thermomix®, które ułatwia przygotowywanie zdrowych i smacznych posiłków.

Przewiń do profilu firmy