Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Solvachem Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa logistyczna obsługa klienta (transport, organizacja dostaw i odbiorów, reklamacje, SENT)

  • Przygotowywanie ofert, fakturowanie

  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi

  • Dokonywanie transakcji walutowych, ubezpieczanie transakcji

  • Gospodarka magazynowa określonych produktów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe

  • Znajomość branży chemicznej – min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość rynku transportowego: w szczególności transportów kolejowych i morskich, znajomość przepisów z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR

  • Język angielski i rosyjski

  • Znajomość podstawowych zasad ekonomicznych funkcjonowania firmy

  • Obsługa komputera: MS Office, Huzar, Symfonia

  • Kreatywności

  • Samodzielności

  • Odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dobrej organizacji pracy

  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość przepisów akcyzowych

To oferujemy

  • Praca w aktywnym i wymagającym środowisku

  • Interesującą pracę w nowoczesnej firmie działającej w międzynarodowym otoczeniu;

  • Arakcyjne wynagrodzenie

  • Dużą samodzielność w wykonywaniu zadań

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: [email protected]

(umieszczając w temacie wiadomości hasło „LOGISTYK”)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.