Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzór nad transportem do klientów - wybór najlepszej oferty transportowej, negocjacje , poszukiwanie rozwiązań transportowych na nowe kierunki, bieżące wyceny kierunków,

  • praca na platformach logistycznych,

  • sprawdzanie zgodności otrzymanych faktury transportowych z wcześniejszym zamówieniem, ofertą

  • reklamacje transportowe i logistyczne,

  • organizowanie i nadzór nad transportem drogowym krajowym i zagranicznym oraz transportem morskim i lotniczym, kierunki eksportowe,

  • codzienne kontakty z firmami przewozowymi, spedycjami, agencjami celnymi,

  • współpraca z działem obsługi klienta, produkcją , magazynem

  • prowadzenie harmonogramów załadunków oraz dostaw do klientów

Podział czasu pracy
100%

Praca w biurze zarządu w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami

  • rzetelność, dokładność, dobra organizacja pracy

  • inicjatywa w działaniu

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość systemu MRP (SAP) będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającej się spółce

  • praca w największej grupie chemicznej na Dolnym Śląsku,

  • możliwość doskonalenia i rozwijania swoich kompetencji w złożonym środowisku organizacyjnym,

  • możliwość zdobywania doświadczenia oraz poszerzania kompetencji poprzez udział w szkoleniach,

  • pakiet socjalny (karty MultiSport, dofinansowanie do studiów, piknik rodzinny, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

2

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Specjalisty ds. logistyki do spółki PCC Rokita. Rozwijaj z nami swój potencjał wyszukując nowych dostawców-transport, negocjując kontrakty i koordynując dostawy do naszych klientów!

Przewiń do profilu firmy