Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Logistyki

Dijo Baking Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Dijo Baking Sp. z o.o.

Zabrodzie 28

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt oraz współpraca z firmami spedycyjnymi i przewoźnikami
  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta wraz z zachowaniem prawidłowego i sprawnego przepływu informacji
  • Organizacja wewnętrznych oraz zewnętrznych zleceń transportowych
  • Kontrola terminowości procesu dostaw oraz poprawności zleceń transportowych
  • Obsługa portali transportowych przewoźników oraz Klientów
  • Tworzenie dokumentacji przewozowej, wystawianie dokumentów transportowych
  • Rozliczanie oraz kontrola obiegu kosztów transportu
  • Optymalizacja kosztów transportu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki
  • Znajomość rynku transportowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Specjalista ds. Logistyki, Zabrodzie 28, Wrocław