Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

FBSERWIS S A

  • Atramentowa 10, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Atramentowa 10

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją harmonogramu odbioru odpadów komunalnych

  • Opracowywanie harmonogramu odbioru odpadów

  • Planowanie tras odbioru, wydawanie poleceń oraz dokumentów kierowcom

  • Przygotowywanie raportów z realizowanych zadań

  • Obsługa systemu telematycznego oraz systemu BDO

  • Wsparcie pracowników fizycznych w rozwiązywaniu codziennych problemów

  • Dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych w każdej sytuacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • Komunikatywność, otwartość na współpracę

  • Umiejętność pracy w często zmieniających się warunkach i presji czasu

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z systemem telematycznym i/lub system BDO

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia

  • Opieka medyczna w Medicover oraz ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę

  • Dofinansowanie karty MultiSport

  • Premie za polecenie pracowników do pracy do 1000 zł netto

  • Możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie o długoletniej tradycji na rynku

  • Konkursy dla Pracowników i ich rodzin z wartościowymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi

  • Dodatkowe dopłaty do PPK od Pracodawcy

  • Bezpłatny dostęp do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

FBSerwis to polska firma, która jest częścią Grupy Budimex oraz globalnej grupy Ferrovial, świadczy usługi w zakresie: kompleksowego utrzymania infrastruktury, usług środowiskowych, kompleksowej obsługi nieruchomości (Facility Management) i usług dotyczących efektywności energetycznej. FBSerwis jest pionierem w zakresie kompleksowych usług świadczonych zgodnie z ideą Smart City.

Najważniejsze fakty:

- utrzymujemy blisko 1700 km dróg krajowych i autostrad,

- modernizujemy i utrzymujemy oświetlenie drogowe,

- obsługujemy prawie 1 mln osób w zakresie odbioru odpadów komunalnych w województwach: wielkopolskim, łódzkim, dolnośląskim, opolskim, podkarpackim i małopolskim,

- posiadamy 4 instalacje do mechaniczno-biologicznego przetwarzania odpadów komunalnych, w tym dwie z własnym składowiskiem,

- utrzymujemy 1 milion metrów kwadratowych powierzchni budynków oraz obiektów przemysłowych i sportowych.

Przewiń do profilu firmy