Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Dijo Baking Sp. z o.o.

  • Zabrodzie 28, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Zabrodzie 28

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt oraz współpraca z firmami spedycyjnymi i przewoźnikami

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta wraz z zachowaniem prawidłowego i sprawnego przepływu informacji

  • Organizacja wewnętrznych oraz zewnętrznych zleceń transportowych

  • Kontrola terminowości procesu dostaw oraz poprawności zleceń transportowych

  • Obsługa portali transportowych przewoźników oraz Klientów

  • Tworzenie dokumentacji przewozowej, wystawianie dokumentów transportowych

  • Rozliczanie oraz kontrola obiegu kosztów transportu

  • Optymalizacja kosztów transportu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki

  • Znajomość rynku transportowego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program rekomendacji pracowników