Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

Eppo Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Firma z branży gospodarki odpadami zatrudni osobę do działu logistyki:

Opis stanowiska:

  • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zleceń transportowych
  • wybór poddostawców usług logistycznych i spedycyjnych
  • bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowo – transportowej, terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów oraz kontrola dokumentów wysyłkowych
  • optymalizacja istniejących procesów w obszarze logistyki
  • odpowiedzialność za terminowe dostawy/odbiory  do/od  Klienta
  • prowadzenie raportów i statystyk transportowych

Wymagania:

  • znajomość pakietu MS Office (szczególnie program Excel)
  • doświadczenie w branży logistycznej
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • zdolność analitycznego myślenia
  • umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji
  • skrupulatność, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w przyjaznej atmosferze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy