Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

TechniSat Digital Sp. z.o.oO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Grupa TechniSat produkuje elektronikę użytkową na terenie Unii Europejskiej.
Od czasu założenia w 1987 roku, grupa jest wiodącym przedsiębiorstwem działającym w branży elektronicznej. Do siedziby firmy mieszczącej się w miejscowości Siemianice, k. Obornik Śląskich (woj. dolnośląskie), poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

(umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Siemianice (k. Obornik Śląskich)

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku polskim i zagranicznym;
  • Kartę restauracyjną (do 190 zł miesięcznie);
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia pieniężne i rzeczowe);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;
  • Bezpłatne dowozy z okolicznych miejscowości;

WYMAGANIA:

  • Biegła obsługa komputera (m.in pakietu MS Office);
  • Dobra znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego - warunek konieczny;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Dobra organizacja czasu pracy;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rejestracja i rozliczanie faktur zakupowych;
  • Koordynowanie działań związanych ze sprzedażą urządzeń i elementów produkcyjnych;
  • Sporządzanie sprawozdań w handlu międzynarodowym do GUS;
  • Kontakty z dostawcami;
  • Współpraca z innymi działami w firmie z tym działami produkcyjnymi;
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk APLIKUJ
lub dostarczenie do siedziby firmy
TechniSat Digital Sp. z o.o. ul. Poznańska 2, Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie
W razie pytań zachęcamy do kontaktu: 71 310 40 28 , 71 310 42 27

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. z o.o. , z siedziba w Siemianicach
dla potrzeb bieżącego procesu rekrutacyjnego"
”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez TechniSat Digital Sp. zo.o.
z siedziba w Siemianicach w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy "

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy