Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.O firmie

  • Wrocław, Polska
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

Wrocław

Wrocław

HMT Heldener Metalltechnik Polska jest dostawcą branży przemysłu motoryzacyjnego i częścią międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej zakłady w Niemczech oraz Meksyku. Zajmujemy się obróbką plastyczną blach. Naszymi klientami są m.in. Volkswagen, Audi, Skoda, General Motors, Porsche, i in.

W związku z rozwojem naszej fabryki w Komornikach koło Środy Śląskiej  (20 km od Wrocławia), poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynowanie części zakupowych.
  • Kontakt z klientem.
  • Planowanie wysyłek do klientów.
  • Pomoc przy awizacji transportu na portalach klienta.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowane w przemyśle motoryzacyjnym)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość systemów ERP
  • Zdolności komunikacyjne
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych

Pracodawca pierwszego wyboru

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy