Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Granma Projekt System sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Granma Projekt System Sp.z o.o. jest prężnie rozwijającą się spółką w dziedzinie dostarczania i produkcji opakowań. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:

  • realizowanie procesów i zleceń logistycznych,
  • planowanie i organizowanie transportu oraz dostaw,
  • weryfikacja rynku transportowego pod kątem optymalizacji kosztów dostaw,
  • zapewnienie efektywnych i terminowych dostaw materiałów na produkcję,
  • współpraca z działem produkcji i sprzedaży w zakresie działań logistycznych – nadzór nad harmonogramem dostaw,
  • tworzenie i uzupełnianie zestawień (MS Excel),
  • przygotowywanie analiz i raportów,
  • obsługa reklamacji transportowych,
  • awizowanie i rejestracja dostaw w systemach klientów.

Wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej w firmie produkcyjnej),
  • wykształcenie kierunkowe: logistyka, transport, spedycja,
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT lub Comarch,
  • znajomość obsługi komputera i programów MS Office (Excel, Word),
  • swobodne poruszanie się po giełdzie transportowej,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania wniosków,
  • zdolność planowania i organizowania pracy własnej.

Oferujemy:

  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku,
  • stanowisko o wysokim stopniu samodzielności w firmie,
  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze,
  • wsparcie doświadczonych współpracowników – ekspertów w swojej dziedzinie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Granma Projekt System Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy