Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma LG Chem Wrocław Energy Sp. z o.o. jest nową inwestycją koreańskiego koncernu LG w Polsce. Fabryka zlokalizowana w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem będzie jedyną bazą masowej produkcji baterii litowo-jonowych branży automotive w Europie.

    W związku z rozwojem nowego biznesu poszukujemy kandydata na stanowisko:

    SPECJALISTA DS. LOGISTYKI
    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Zakres obowiązków:

    • koordynowanie przepływu materiałów, surowców produkcyjnych i produktów gotowych,
    • współpraca z przewoźnikami w zakresie realizacji zleceń transportowych, przygotowywanie wysyłek,
    • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z dystrybucją towarów w kraju i za granicą,
    • nadzór nad obiegiem dokumentacji magazynowej i przewozowej,
    • nadzór nad pracą magazynu,
    • współpraca z działem produkcji i jakości w zakresie działań logistycznych,
    • poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających obsługę logistyczną i optymalizujących koszty transportu.

    Wymagania:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej lub logistycznej,
    • doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji procesów eksportowych i importowych,
    • biegłe posługiwanie się pakietem MS Office,
    • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • umiejętność efektywnego przetwarzania dużej ilości danych i analitycznego myślenia,
    • bardzo dobra organizacja pracy,
    • dbałość o szczegóły,
    • umiejętność pracy pod presją czasu,
    • zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • doświadczenie w branży automotive,
    • znajomość zagadnień związanych z preferencyjnym i niepreferencyjnym pochodzeniem towarów w regulacjach celnych Unii Europejskiej,
    • doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet socjalny ( w tym prywatne ubezpieczenie medyczne),
    • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe,
    • ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.

    Prosimy o załączanie CV w języku polskim i angielskim