Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Logistyki

  • Wrocław, Wojkowice (pow. wrocławski), Żórawina (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 02.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Azpiaran Doga Polska Sp. Z o.o.

    poszukuje osoby na stanowisko:

    Numer referencyjny: SL/2018
    Miejsce pracy: Okolice Wrocławia (Wojkowice, Żórawina)

    Zakres obowiązków:

    • Ewidencja zamówień klientów oraz dostawców
    • Kontrola stanów wyrobów, prawidłowości cen
    • Rejestrowanie produkcji w systemie ERP
    • Komunikowanie się z klientami firmy, utrzymywanie dobrych relacji.

    Wymagania:

    • Minimum wykształcenie średnie (mile widziane wyższe, kierunkowe)
    • Wymagana znajomość języka angielskiego
    • Podstawowa znajomość Excela
    • Dobre umiejętności komunikacyjne

    Oferujemy:

    • umowa o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • dodatkowe bonusy (multisport, premia wakacyjna, imprezy integracyjne....)
    • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
    • szkolenia zagraniczne
    Oferty w formie elektronicznej wraz z numerem referencyjnym prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)"