Specjalista ds. Logistyki

XTG SA

  • Rakietowa 37, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

XTG SA

Rakietowa 37

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i kontrolowanie ilościowo-jakościowe towaru,

  • zapewnienie bieżącej informacji o statusie dostaw, zapasów oraz rozchodach,

  • współpraca z agencjami celnymi oraz koordynowanie procedur celnych,

  • zgłaszanie towarów do odpraw celnych,

  • odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji i dokumentów firmy,

  • kontakty z przewoźnikami, stałe optymalizowanie kosztów transportu.

Nasze wymagania

  • wymagana komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w dziale logistyki w firmie dystrybucyjnej lub transportowej,

  • doświadczenie związane ze spedycją (preferowana lotnicza/morska) oraz obsługą celną,

  • znajomość systemu ERP Comarch - mile widziane,

  • mile widziana znajomość obsługi giełd transportowych.

To oferujemy

  • szkolenia, rozwój zawodowy i możliwość awansu,

  • pakiet benefitów (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

  • praca od poniedziałku do piątku,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

XTG SA

Witaj, a właściwie… cześć! Jak Ci mija dzień? Jeżeli właśnie teraz szukasz nowego planu na siebie, nie zwlekaj i dołącz do REWOLUCJI TECHNOLOGICZNEJ XTG!

Obecnie tworzy ją już prawie 100 pracowników (i ciągle rośniemy) zauroczonych w niekorporacyjnym klimacie naszej pracy. Od wielu lat specjalizujemy się w dystrybucji sprzętu IT oraz fotowoltaice, z powodzeniem tworząc globalne centrum zakupowe zaopatrujące Klientów w Polsce, jak i na świecie. Codziennie witamy się i pozdrawiamy w kilkunastu językach, wspólnie budując miejsce pracy, gdzie każdy czuje się ważny i doceniony. To jak pracujemy docenili między innymi redaktorzy BRANDS IT, przyznając nam tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku! Więcej o nagrodzie oraz o nas znajdziesz na stronie http://www.xtg.pl/.

Przewiń do profilu firmy