Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki z j. niemieckim

Perfekt - Bau

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • awizowanie telefoniczne oraz mailowe dostaw do klientów,

  • wyjaśnianie niezgodności związanych z dostawami,

  • wsparcie językowe kierowców,

  • opracowywanie reklamacji,

  • dyżur telefoniczny - dodatkowo płatny,

  • wsparcie działu logistyki w bieżących zadaniach.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 - warunek konieczny,

  • dobra znajomość biurowych programów komputerowych,

  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań, umiejętności komunikacji telefonicznej,

  • zaangażowanie w pracę zespołu,

  • gotowość do pełnienia dyżuru telefonicznego - pomoc kierowcom w przypadku trudności z porozumieniem się z klientem/ sytuacji awaryjnych poza godzinami pracy biura,

  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie,

  • praktyczne wdrożenie do pracy,

  • pełne szkolenie w naszym biurze w Rzepinie, hotel na czas szkolenia,

  • premię roczną,

  • życzliwą atmosferę w pracy.

  • Praca od poniedziałku do piątku w

  • godzinach 8-16 + dyżur telefoniczny dodatkowo płatny. Możliwa praca w innym wymiarze czasu pracy.