Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki z jęz. norweskim

STAR HUNT

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych najlepszych Klientów, wiodącego dystrybutora produktów z branży suplementów diety, należącego do Skandynawskiej Grupy firm i działającego w modelu marketingu bezpośredniego, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki na rynek norweski w Warszawie.

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z usługodawcami w zakresie dostawy produktów, obsługi logistycznej kampanii marketingowych oraz transportu towarów poza kraje UE (odpowiedzialność za rynek norweski)

  • Organizacja transportu towarów oraz nadzór nad prawidłowym i terminowych przebiegiem procesu

  • Nadzór nad realizacją procesów operacyjnych, monitorowanie i wstępna akceptacja kosztów

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu odprawy celnej produktów

  • Współpraca z magazynem w Polsce oraz z agencjami celnymi (Polska/Norwegia)

  • Uczestniczenie w negocjacjach warunków współpracy z usługodawcami (poczta, firmy kurierskie w Norwegii)

  • Koordynacja wybranych działań operacyjnych oraz zapewnienie właściwej komunikacji wewnątrz firmy (współpraca z działem finansowo-księgowym, marketingiem w Norwegii oraz obsługą klienta)

Wymagania pracodawcy

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane w branży sprzedaży wysyłkowej/e-commerce)

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka/ekonomia)

  • Komunikatywna znajomość jęz. norweskiego – warunek konieczny

  • Wiedza merytoryczna i znajomość sytuacji rynkowej w obszarze obsługi dostaw i transportu towarów

  • Doświadczenie we współpracy z Pocztą w Norwegii, innymi dostawcami usług kurierskich

  • Doświadczenie w zakresie działań import / eksport oraz znajomość procedur celnych z rynkiem norweskim

  • Umiejętność negocjacji warunków współpracy z usługodawcami

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Bardzo dobre zdolności analityczne, zorientowanie na szczegóły i umiejętność logicznego myślenia

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji biznesowych, umiejętność negocjacji i prezentacji

  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji, samodzielność

  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz systemów ERP

  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu i otwartość

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Rzetelność, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu

  • Wysoka kultura osobista i chęć do nauki nowych zadań

Pracodawca oferuje

  • Pracę w profesjonalnym, stabilnym i przyjaznym zespole na skalę międzynarodową

  • Skandynawska kultura pracy

  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko pracy wśród doświadczonych osób

  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia (umowa o pracę, opieka med., karta sportowa)

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dofinansowanie wypoczynku

STAR HUNT

Star Hunt jest butikową firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rozwiązaniach w dziedzinie zasobów ludzkich I usługach doradztwa personalnego dla wiodących międzynarodowych firm. Spełniamy najbardziej wymagające zapotrzebowania w zakresie rekrutacji, pozyskując najlepsze talenty na całym rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy