Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki z j. angielskim

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.O firmie

  • 148
    Klecza Dolna (pow. wadowicki), małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRZEDSIĘBIORSTWO PSZCZELARSKIE TOMASZ ŁYSOŃ SP. Z O.O. SP. K.

148

Klecza Dolna (pow. wadowicki)

www.lyson.com.pl

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń poszukuje kandydata do pracy w dziale eksportu.

Chcesz zmienić pracę na lepszą? Potrzebna Ci zmiana otoczenia?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi: tak, chcemy to usłyszeć od Ciebie.

Główne zadania:

  • Sporządzanie dokumentów eksportowych,
  • Wystawianie faktur,
  • Kontrola nad procedurami celnymi,
  • Organizacja transportu drogowego, morskiego i lotniczego (eksport):
    • zapytania
    • wyceny
    • zlecenia transportowe
  • Ścisła współpraca z firmami spedycyjnymi,
  • Analizy rynku firm transportowych,
  • Organizacja i kontrola wysyłek we współpracy z magazynem,
  • Opracowanie raportów,
  • Ewidencja zapasów i przepływu wyrobów gotowych,
  • Archiwizacja i porządkowanie dokumentów,
  • Współpraca ze specjalistami ds. obsługi klienta

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi klienta i/lub dziale logistyki ,
  • Dobra znajomość obsługi Microsoft Office,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, działanie zorientowane na klienta, zdolność pracy zespołowej oraz przestrzeganie i doskonalenie jakości pracy dostarczanej klientowi wewnętrznemu i zewnętrznemu,
  • Samodzielność w działaniu połączona z umiejętnością pracy w zespole,
  • Twórcze myślenie i biegłość w rozwiązywaniu problemów oraz zdolność do aktywnego i przyszłościowego działania,
  • Umiejętność wyciągania wniosków, postawy proaktywnej oraz analitycznego myślenia,
  • Skuteczna komunikacja oraz efektywne wywieranie wpływu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Pracę od poniedziałku do piątku, 8 h,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Jeśli szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje kwalifikacje w międzynarodowym zespole firmy Łysoń - skontaktuj się z nami!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku angielskim.

Ogłoszenie archiwalne