Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. logistyki z językiem czeskim lub słowackim

PHUP Metal-Plast

  • Ciernie 157B, Świebodzice
    Świebodzice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Ciernie 157B

Świebodzice

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kontrahentów w języku czeskim /słowackim,

  • zapewnienie najwyższego standardu obsługi klienta i kontrola nad poziomem zadowolenia klienta z jakości świadczonych usług,

  • stała współpraca z firmami przewozowymi w celu zapewnienia terminowych odbiorów,

  • obsługa i stała aktualizacja bazy danych kontrahentów,

  • planowanie codzienne tras aut ciężarowych,

  • rozliczanie zrealizowanych tras i ilości skupionego surowca,

  • rzetelne i poprawne sporządzanie dokumentów, raportów i wykazów.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka czeskiego lub słowackiego,

  • znajomość pakietu MS Office (Excel),

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • odpowiedzialność,

  • zaangażowanie,

  • komunikatywność i otwartość.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • atrakcyjne warunki finansowe,

  • pracę w młodym, miłym i ambitnym zespole.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

Metal-Plast to powstała w 1993 roku, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się recyklingiem PVC i produkcją profili PVC dla budownictwa. Współpracujemy obecnie z ponad 700 producentami stolarki okiennej z PVC w kraju i za granicą. Jesteśmy liderem w naszej branży na rynku krajowym i wiceliderem na rynku europejskim. Firma jest członkiem organizacji Recovinyl. Zatrudniamy obecnie 200 osób. Nasz konsekwentny rozwój możliwy jest dzięki pracownikom, którym oferujemy stabilność zatrudnienia i nieustanne szanse rozwoju. Cenimy własną inicjatywę, kreatywność i poczucie odpowiedzialności za wykonywane obowiązki.

Przewiń do profilu firmy