Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki z językiem rosyjskim

PGB Human Resources . O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Agencja personalna PGB Human Resources dla swojego Klienta poszukuje pracownika na stanowisko:

Numer ref.: SLR_0121_WAW_WAI

Obowiązki:

  • Organizowanie i nadzorowanie dostaw towaru do Klientów.
  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z kontrahentami (w języku polskim i rosyjskim).
  • Przygotowywanie dokumentów sprzedażowych i transportowych.
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i nadzór nad dokumentacją magazynową.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontaktami z dostawcami, odbiorcami i agencjami celnymi.
  • Aktualizacja danych, archiwizacja dokumentów.
  • Kontrolowanie terminów płatności.
  • Monitorowanie stanów magazynowych.
  • Raportowanie i współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie.
  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze logistyki – warunek konieczny.
  • Umiejętność pracy na komputerze oraz obsługi programów MS Office.
  • Umiejętności pracy w zespole.
  • Mile widziana znajomość branży papierniczej.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Interesujące szkolenia zawodowe.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne