Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki

ULUS METAL POLSKA S.A.

  • Piekarnicza 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Piekarnicza 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja zamówień wyrobów do klienta, terminowa wysyłka dostaw

  • Planowanie logistyki wewnętrznej i zewnętrznej

  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów oraz kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

  • Ścisła współpraca z działem produkcji

  • Terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów do działu księgowości

  • Nadzorowanie magazynu i jego pracowników

  • Kontaktowanie się z dostawcami i klientami w celu usprawnienia działań logistycznych, powiadamianiu o problemach i zmianach

  • Analizowanie wyników klienta i portali klienta

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Doświadczenie min 2 lata na stanowisku Specjalisty ds. Logistyki lub pokrewnym

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość wymagań wynikających z norm ISO 9001:2015, ISO IATF 16949:2016 (mile widziane)

  • Elastyczność

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Ulus Metal Polska S.A. jest tureckim przedsiębiorstwem produkcyjnym, wiodącym dostawcą w zakresie produkcji głównie podzespołów części dla sektora automotive. Dostarczamy ponad 1500 produktów do klientów krajowych jak i zagranicznych.

Pracownicy z 2 zakładów produkcyjnych znajdujących się w Gebze obsługują naszych klientów dostarczając zaawansowane technologie, uznane jakościowo produkty za pomocą wyróżniających się technologii produkcyjnych. Dzięki wyszkolonej kadrze technicznej, nowym inwestycjom, a przede wszystkim zorientowanej na oczekiwaniach klienta, dąży się do zwiększenia eksportu skierowanych do producentów OEM (Original Equipment Manufacturer - producent oryginalnego wyposażenia).

Ulus Metal powstał w 1970 roku a centrala firmy zlokalizowana jest w Gebze w Turcji. Podstawową misją firmy jest inwestowanie w ludzi w celu tworzenia najcenniejszych zasobów ludzkich oraz zastosowanie najnowszych technologii produkcyjnych oraz systemów kontroli jakości dla naszych klientów na czas.

Przewiń do profilu firmy