Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki (Zakupy i Planowania Produkcji)

Follett Europe Polska Sp. z o.o.O firmie

  • 83-021 Mokry Dwór; 26c
    Mokry Dwór (pow. gdański), pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Follett Europe Polska Sp. z o.o.

83-021 Mokry Dwór; 26c

Mokry Dwór (pow. gdański)

Firma FOLLETT EUROPE POLSKA SP. Z O.O, z siedzibą w Mokrym Dworze 26 c, Wiślina, producent urządzeń dla gastronomii, z kapitałem amerykańskim, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • ustalanie potrzeb materiałowych
  • wystawienie i monitorowanie zamówień na materiały do produkcji
  • wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
  • tworzenie planów i harmonogramów produkcyjnych na podstawie zamówień, dostępnych zasobów produkcyjnych i materiałów
  • kontrola realizacji zleceń produkcyjnych
  • realizacja celów operacyjne w obszarze logistyki i planowania, w szczególności: terminowej realizacji projektów i poziomu zapasów magazynowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne, ekonomiczne lub w dziedzinie logistyki)
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programów klasy MRP/ERP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na realizację zadań zawodowych
  • umiejętności pracy zespołowej, efektywnej współpracy z działami magazynu i produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie.w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • premię roczną uzależnioną od wyników firmy

CV oraz list motywacyjny zawierajce klauzule o ochronie danych osobowych prosimy przesylac za pomoca przyscisku alplikacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Ofert nadesłanych nie zwracamy, po zakończonym procesie rekrutacji zostaną zniszczone zgodnie z przepisami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy