Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki (Zaopatrzenie)

Electrical Components International Sp. z o.o.

  • Międzyrzecka 222, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Międzyrzecka 222

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb materiałowych, prognozowanie i dostosowywanie przewidywań do potrzeb

  • Bezpośredni kontakt z dostawcami (potwierdzanie dat dostaw, przygotowywanie raportów zapotrzebowania do dostawców)

  • Potwierdzanie możliwości realizacji planów produkcji odnośnie dostępności materiałów pierwszych, kontrolowanie łańcucha dostaw materiału pierwszego

  • Opracowanie planu awaryjnego dotyczącego problematycznych dostawców, monitoring realizacji planu, raportowanie wyników

  • Współpraca z innymi oddziałami firmy odnośnie zamówień i przepływu dokumentów zakupowych i przewozowych

  • Optymalizacja stanu zapasów

  • Organizacja dostaw materiałów oraz czynności celnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 3letnie doświadczenie pracy w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i w dynamicznie zmieniającym się środowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę stałą ze wszystkimi świadczeniami( bony świąteczne, eventy, „wczasy pod gruszą”)

  • Karta Multisport

  • Pakiet medyczny w cenie 1zł

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne