Oferta pracy

Specjalista ds. logistyki

Grupa ENERISO firmie

  • Żarki

    Żarki, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zawieranie umów, sporządzanie dokumentacji transportowej

  • Organizacja i obsługa transportów LTL, FTL, FCL zarówno krajowych jak i zagranicznych

  • Inicjowanie rozwiązań w zakresie optymalizacji procesów logistycznych

  • Analizowanie oraz współtworzenie procedur i procesów w obszarze logistyki

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi, w tym monitorowanie stanów magazynowych oraz raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziane o profilu: Logistyka, Transport, Spedycja

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze logistyki i transportu

  • Wiedza na temat importu/eksportu

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym, poziom B2

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office, szczególnie MS Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w największej polskiej firmie w branży ochrony środowiska

  • Szkolenia wspierające Twój rozwój zawodowy

  • Nowoczesne narzędzia pracy

  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość wymiany wiedzy i know how

  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • program rekomendacji pracowników

Grupa ENERIS

Polski lider ochrony środowiska

Inwestujemy w nowoczesne instalacje odzysku surowcowego i energetycznego. Nasz zespół to specjaliści z każdego obszaru ochrony środowiska i dzięki nim możemy oferować kompleksowe rozwiązania dla samorządów i biznesu w zakresie: gospodarki komunalnej i surowcowej, wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, w tym odpadów, osadów i biomasy, a także gospodarki wodno-ściekowej.

Aby realizować nasze ambitne zadania, potrzebujemy ludzi, którzy w codziennej pracy będą chcieli z nami rozwijać i wykorzystywać swoją pasję oraz szerokie zainteresowanie tematem ochrony środowiska.

Więcej na: www.eneris.pl

Przewiń do profilu firmy