Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Logistyki

Marba Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

Marba Sp. z o.o. Sp. k.

Głogowska 10a

Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i organizacja w zakresie transportu międzynarodowego

  • Monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych (dbanie o jakość i terminowość)

  • Monitorowanie i optymalizacja kosztów transportowych

  • Ścisła współpraca z Działami uczestniczącymi w realizacji zadań transportowych

  • Przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentów sprzedaży eksportowej oraz zakupów importowych

  • Zamawianie opakowań potrzebnych do produkcji

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w dziale logistyki

  • Znajomość zagadnień oraz procedur wymiany międzynarodowej

  • Umiejętności analitycznego myślenia i planowania

  • Znajomość MS Office

  • Znajomość niemieckiego lub angielskiego w stopniu bardzo dobrym- warunek konieczny

To oferujemy

  • Stabilną i interesującą pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Ubezpieczenie PZU