Oferta pracy

Specjalista ds. Logistyki Zwrotnej

UPC Polska

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Szyszkowa 35/37

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie w magazynie przesyłek od Klientów UPC zawierających zwracany sprzęt abonencki i urządzenia

  • weryfikacja zwróconego sprzętu pod kątem jakości, ewentualnych uszkodzeń, etc.

  • obsługa urządzeń i systemów informatycznych wspomagających pracę w obszarze zwrotów

  • składowanie i zabezpieczanie zwróconego sprzętu zgodnie z zaleceniami producentów

  • współpraca z przedstawicielami innych departamentów firmy i partnerami zewnętrznymi

  • dbanie o porządek, wykorzystanie przestrzeni, BHP w magazynie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie lub ze zwracanymi produktami (urządzenia nie są ciężkie, nie są to wymagające fizycznie zadania) – jesteśmy otwarci na rozmowy z osobami o różnym poziomie doświadczenia w tym obszarze

  • umiejętność pracy w systemach informatycznych

  • dokładność i sumienność w sprawdzaniu zwróconych urządzeń

  • łatwość rozwiązywania problemów wspólnie ze współpracownikami oraz partnerami zewnętrznymi

  • znajomość j. polskiego umożliwiająca bezproblemowe porozumiewanie się

  • nastawienie na długofalową współpracę

  • zaangażowanie, pozytywne nastawienie, nastawienie na zespołowość

To oferujemy

  • pracę w niewielkim magazynie UPC budującym własne procesy obsługi zwracanych urządzeń

  • pracę w jednozmianowym systemie od godz. 8-9 do 16-17

  • wsparcie organizacji dbającej o pracowników, stawiającej na dobre relacje i zespołowość

  • umowę o pracę

  • pakiet opieki medycznej w Medicover, dostęp do platformy sportowo-rozrywkowej mybenefit, dodatkowe ubezpieczenie, promocyjne warunki na usługi firmowe, dostęp do szkoleń wewnętrznych, dostęp do platformy rozwojowej Mindgram

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

UPC Polska jest liderem i dostawcą usług cyfrowych: telewizji, szerokopasmowego Internetu i telefonii, z których korzysta niemal 1,5 mln klientów w całej Polsce. Jesteśmy częścią grupy Liberty Global, razem z takimi markami jak Virgin Media, Unitymedia czy Ziggo.

Tworzymy chwile, które wywołują uśmiech, łzy wzruszenia i inspirujemy do działania. Dzięki technologii i infrastrukturze, a także treściom, które dostarczamy, sprawiamy, że życie naszych klientów staje się lepsze. Kontakt z bliskimi, dostęp do informacji czy rozwój biznesu są z nami jeszcze prostsze, przynosząc radość z każdej chwili!

Przewiń do profilu firmy