Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. magazynowania

WINKELMANN Sp. z o.o.

  • Jaworzyńska 277, Legnica
    Legnica, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jaworzyńska 277

Legnica

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie poprawności procesu przyjęć dostaw towarów poprzez:

  • kontrolę towarów i dokumentów zgodnie z procedurami oraz wyjaśnianie niezgodności w obrocie towarowym

  • prawidłową administrację stanami magazynowymi w oparciu o system magazynowy SAP

  • dbałość o odpowiedni przepływ nośników do dostawców

  • przygotowywanie raportów

  • Planowanie części zamiennych

  • Przygotowanie i uczestnictwo w inwentaryzacjach

  • Udział w audytach 5S

  • Inicjatywa w zakresie optymalizacji procesów magazynowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: minimum średnie

  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • Praktyczna wiedza z zakresu obiegu dokumentów magazynowych

  • Bardzo dobra znajomość gospodarki magazynowej oraz procesów logistycznych

  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym

Mile widziane

  • Znajomość SAP

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • System premiowy

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Bezpłatna opieka medyczna dla całej rodziny

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

  • Dofinansowana stołówka

  • Spotkania integracyjne

  • Karta Multisport

  • Dofinansowanie wakacji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pikniki rodzinne

  • dofinansowana stołówka

Grupa Winkelmann dojrzewała jako firma rodzinna, w ciągu 120 lat działalności tworząc spółkę aż 23 prawnie niezależnych jednostek, zatrudniających ok. 4.000 osób! Naszą główną siedzibą jest centrala w Ahlen (Niemcy), posiadamy jednak zakłady produkcyjne na całym świecie, m.in. w Polsce, Turcji, Chinach oraz USA. Jesteśmy pionierem rynku w obróbce metali dla branży przemysłowej oraz wiodącym producentem pojemnościowych podgrzewaczy wody. Zajmujemy się produkcją części samochodowych dla największych marek branży motoryzacyjnej.

Stawiamy na bezustanny rozwój organizacji – i pracowników!

Nasz zespół jest bazą i gwarantem sukcesu przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im możliwości rozwoju m.in. poprzez współpracę z zagranicznymi oddziałami, szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych i studiów. Posiadamy najnowocześniejsze parki maszynowe i know how, gwarantując członkom zespołu Winkelmann (każdego szczebla) pracę pełną ciekawych wyzwań – w innowacyjnej, międzynarodowej firmie!

ROZWIŃ SKRZYDŁA W WINKELMANN!

Przewiń do profilu firmy