Oferta pracy

Specjalista ds. Magazynowania

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największym Operatorem Systemu Dystrybucyjnego Gazu w Europie. Zatrudnia ponad 11 tys. pracowników, działa na terenie całej Polski i dystrybuuje gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów
do około 7 milionów odbiorców.

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:

(Oddział Zakład Gazowniczy w Poznaniu,
Dział Zaopatrzenia, Gospodarki Magazynowej i Zakupów)

Nr ref.: PSGCS.ZZLR.210.474.20
Miejsce świadczenia pracy: Poznań

Najważniejsze zadania:

  • wdrażanie na poziomie operacyjnym polityki magazynowej,
  • realizacja wytycznych i procedur w zakresie gospodarki magazynowej,
  • współpraca z obszarem księgowym w zakresie rozliczeń związanych z gospodarką magazynową,
  • prowadzenie indeksacji materiałów magazynowych,
  • odbiór materiałów od dostawców, w tym również realizacja procesu reklamacji ilościowych i jakościowych dostaw,
  • analiza stanów magazynowych, kontrola i dokonywanie przesunięć między magazynami oraz konsolidacja zagregowanych potrzeb i opracowywanie raportów optymalizacji zapasów,
  • wprowadzanie i weryfikacja dokumentów wprowadzonych do systemów informatycznych,
  • uczestnictwo w inwentaryzacji zapasów, stanów magazynowych,
  • sporządzane informacji cząstkowych do sprawozdań dla Instytucji zewnętrznych, w tym GUS oraz sprawozdań wewnętrznych w zakresie gospodarki magazynowej,
  • przyjmowanie materiałów do magazynu: sprawdzanie ilościowe i jakościowe materiałów, sprawdzanie zgodności dokumentów dostawy, rozmieszczenie w magazynie przyjętych z dostawy materiałów, oznaczenie materiałów, wprowadzenie do systemu ewidencji magazynowej przyjętej dostawy,
  • wydawanie materiałów z magazynu: przygotowanie materiałów do wydania zgodnie z zamówieniem magazynowym, wprowadzenie wydanych materiałów do systemu ewidencji magazynowej.

Co jest dla nas ważne?

  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy o podobnym profilu specjalizacji,
  • wykształcenie wyższe, pożądane wyższe kierunkowe (kierunki techniczne, Ekonomia, Zarządzanie Zakupami),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych,
  • znajomość pakietu MS Office (znajomość programu Excel w stopniu zaawansowanym),
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość systemów klasy ERP, w szczególności SAP,
    • znajomość asortymentu (materiałów) branży gazowniczej.

Co oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • premię miesięczną i kwartalną uzależnioną od wyników pracy,
  • 13-tą pensję,
  • Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez pracodawcę,
  • szeroki pakiet benefitów – m.in. dostęp do opieki medycznej, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji (m.in. udział w szkoleniach, studiach),
  • ruchome godziny pracy.

CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych
prosimy rejestrować on-line
do 25 listopada 2020 roku.
Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Spółkę Gazownictwa sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie,
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji

W przypadku zainteresowania udziałem również w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
przy ul. Bandrowskiego 16, 33-100 Tarnów,, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej
w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

Dziękujemy za nadesłanie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy