Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. magazynowo – administracyjnych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 05.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Klinika Ambroziak Spółka z o.o.

    Jesteśmy prywatną kliniką medycyny estetycznej obecną na warszawskiej mapie urodowej od ponad 10 lat, której marka jest rozpoznawalna w całej Polsce

    W aktualnie prowadzonym procesie rekrutacyjnym zachęcamy do dołączenia do naszego zespołu na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Kompletowanie i składanie zamówień
    • Przyjmowanie i sprawdzanie kompletności dostaw
    • Dokonywanie transakcji magazynowych w programie komputerowym
    • Kompletowanie i kontrola dokumentów magazynowych
    • Utrzymywanie porządku w magazynie
    • Analiza danych magazynowych
    • Wydawanie towaru z magazynu pracownikom
    • Kontrola i optymalizacja stanów magazynowych
    • Uczestniczenie w inwentaryzacjach
    • Poszukiwanie i wdrażanie usprawnień w dziale

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w zarządzaniu gospodarką magazynową
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Bardzo dobra znajomość MS Excel (m.in. tabele przestawne)
    • Umiejętność dekretowania dokumentów będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w sektorze usług medycznych będzie dodatkowym atutem
    • Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość
    • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność nawiązywania kontaktów
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym w przedziale 9-20
    • Wymagane zaświadczenie o niekaralności

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie o uznanej renomie na rynku medycznym
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
    • Miesięczny system premiowy
    • Premie okolicznościowe
    • Zniżki pracownicze na zabiegi z oferty Kliniki
    • Telefon służbowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Klinika Ambroziak Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Aleja gen. Władysława Sikorskiego 13/1U, 02-758 Warszawa, KRS 0000697603, NIP 1231243387, REGON 142784425 („Pracodawca” lub „Administrator Danych”), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    bottom

    W jakich celach przetwarzamy Twoje dane osobowe?

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

    Kategorie danych osobowych

    Administrator Danych osobowych będzie przetwarzał następujące dane osobowe:
    • nazwiska i imiona;
    • data urodzenia;
    • adres zamieszkania lub pobytu;
    • przebieg dotychczasowego zatrudnienia;
    • wykształcenie;
    • numer telefonu i /lub adres e-mail;
    • wizerunek (zdjęcie) jeżeli je zawarłeś w ofercie i o ile nie ujawnia danych wrażliwych;
    • inne dane, które zawarłeś w swojej ofercie pracy np. zainteresowania.

    Podanie danych wyżej wymienionych wynika z przepisów prawa i jest konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dodatkowe dane są podawane dobrowolnie i wymagają Twojej wyraźnej zgody, a ich brak nie wywołuje żadnych ujemnych skutków.

    W jakich innych celach możemy przetwarzać Twoje dane?

    Administrator Danych przetwarza dane w celu, do którego zostały zebrane (cel pierwszorzędny). Dane mogą być jednak także przetwarzane w innych, prawem dopuszczalnych, celach (cel drugorzędny), gdy cel pierwszorzędny i drugorzędny są ze sobą ściśle powiązane. Dopuszcza się następujące cele drugorzędne:
    • przeniesienie danych do archiwum, lub
    • audyty i/ lub postępowania wyjaśniające, lub
    • wdrożenie mechanizmów kontroli biznesowej, zarządczej lub
    • rozstrzyganie sporów, prowadzenie spraw sądowych.

    Kategorie odbiorców danych

    Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów lub organów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, podmiotów lub organów, którym przekazanie danych jest konieczne dla wykonania określonej czynności w związku z realizacją umowy, oraz wyraźnie wskazanych przez Ciebie.

    Brak zgody uniemożliwi rozpatrzenie otrzymanej oferty pracy.

    Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do zakończenia procesu rekrutacji.

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

    W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem [email protected] lub naszym Inspektorem
    Ochrony Danych pod adresem [email protected]